Świeży oddech każdego dnia

płyn do higieny jamy ustnej

Listerine to znana na rynku światowym, w tym również polskim, marka, która swój początek datuje jeszcze na wiek XIX. Pierwsze płyny przeznaczone do higieny jamy ustnej zaczęto produkować i sprzedawać w 1881 roku. Do dnia dzisiejszego marka zdołała zaskarbić sobie sympatię wielu zadowolonych klientów, którzy chętnie sięgają po coraz to nowsze odsłony płynów do higieny jamy ustnej tworzonych przez Listerine. Jeżeli Państwo nie znają jeszcze wyrobów tego producenta, zachęcamy do bliższego poznania prezentowanych propozycji, które z pewnością staną się absolutnym „must have” w Waszej łazience.

Świeży oddech jest niezwykle ważny w kontaktach z drugim człowiekiem. Wpływa on na pozytywny odbiór naszej osoby i już na starcie pozytywnie nastraja do nas naszego rozmówcę. Aby zapewnić sobie świeży oddech każdego dnia, warto stosować nie tylko dobre pasty do zębów, ale także płyny do płukania jamy ustnej, które znaleźć można wśród szerokiego wyboru produktów marki Listerine. Długoletnie doświadczenie, nieustanna obserwacja potrzeb klientów oraz ich oczekiwań sprawia, że producent wprowadza na rynek coraz to nowsze płyny do płukania, które są w stanie sprostać oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających klientów.

Zdrowie i higiena jamy ustnej

Płyny do płukania są niezwykle ważne nie tylko ze względu na świeży oddech. Pozwalają one również na zapewnienie odpowiedniej higieny oraz zdrowia jamy ustnej. Wpływają również na bielsze i mocniejsze zęby, a także zdrowsze dziąsła. Samo szczotkowanie nie wystarczy, dlatego właśnie Listerine tworzy niezawodne płyny do płukania jamy ustnej, które dostępne są na stronie producenta w wielu różnorodnych wariantach.

Dla każdego coś odpowiedniego

Każdy klient ma możliwość znalezienia płynu charakteryzującego się odpowiednimi, pożądanymi właściwościami. Wśród wielu propozycji należy wyróżnić przede wszystkim takie płyny, jak: Adwanced White, Coolmint, Fresh Burst, Green Tea, Professional, Smart Rinse, Stay White, Tartar Control, Teath Gum Defence, Total Care oraz Zero. Każdy z nich odznacza się bardzo dobrą jakością oraz dużą wydajnością.

Zadbaj o prawidłową higienę jamy ustnej

Wybieraj wyłącznie sprawdzone produkty, które zapewnią Ci odpowiednią higienę każdego dnia. Wśród propozycji stworzonych przez markę Listerine znaleźć można również płyny przeznaczone dla osób, które cierpią na nadwrażliwość zębów. Zachęcamy do skorzystania z przygotowanej przez producenta oferty.

https://www.listerine.pl/%C5%9Bwie%C5%BCy-oddech/przyczyny-nie%C5%9Bwie%C5%BCy-oddech

Tekst sponsorowany

PODZIEL SIĘ: