Strap on, czyli realistyczne penisy pozwalające odmienić role w seksie

Strap on

Pary z długim stażem często narzekają na mało urozmaicone życie erotyczne. Po latach seks nie dostarcza im już takich wrażeń jak dawniej.  Na szczęście można wnieść powiew świeżości do wspólnej sypialni. Pomogą wam w tym gadżety erotyczne, w tym strap on. Pod tym anglojęzycznym określeniem kryją się realistyczne penisy pozwalające odmienić role w seksie. Jak ich używać?

 

Spis treści:

  1. Jakie sztuczne penisy znajdziemy na rynku?
  2. Dildo nie tylko dla kobiet
  3. Zamiana ról w seksie
  4. Jaki strap on wybrać?
  5. Estetyka damskich strap on
  6. Podwójny strap on i jego zalety
  7. Realistyczne penisy pozwalające odmienić role w seksie – orgazm analny

Jakie sztuczne penisy znajdziemy na rynku?

Dildo, które jest dostępne na rynku, można nabyć nie tylko w różnych rozmiarach, ale też w szerokiej palecie kolorystycznej. Niektóre sztuczne penisy dokładnie odzwierciedlają odcienie ludzkiej skóry. Pozwalają w ten sposób zrealizować fantazje erotyczne dotyczące seksu z przedstawicielem innej kultury, np. z ciemnoskórym mężczyzną. Realistyczne penisy nie tylko wiernie odzwierciedlają budowę anatomiczną członka, ale też zazwyczaj są wykonane z materiałów takich jak silikon medyczny, który pod względem twardości przypomina męskie prącie.

Dildo nie tylko dla kobiet

Mogłoby się wydawać, że dildo zostało stworzone wyłącznie z myślą o kobiecej przyjemności. Panie, które łatwo doświadczają orgazmu waginalnego i preferują odczucie wypełniania oraz rozciągania pochwy, mogą wykorzystać sztuczne penisy do seksu solo. Warto jednak podkreślić, iż czasy uległy zmianie. Dziś wiele par sięga po gadżety erotyczne, aby urozmaicić swoje życie seksualne. Tego typu zabawki nie powstają już wyłącznie z myślą o singlach, którzy pragną doświadczyć rozkoszy i rozładować napięcie.

realistyczne penisy

Zamiana ról w seksie

Strap on damski to gadżet erotyczny, z którego pomocą wniesiecie powiew świeżości do waszych seksualnych igraszek. Realistyczne penisy pozwalają doświadczyć nowych doznań, ponieważ dają możliwość zamiany ról w seksie. W tym miejscu warto zaznaczyć, iż wraz z rozwojem rynku gadżetów erotycznych coraz więcej stereotypów odchodzi do lamusa. Dziś kobiety nie muszą odgrywać roli biernej podczas wszystkich zbliżeń z partnerem. Nie tylko mogą inicjować seks, ale też wcielać się w rolę dominy podczas zabaw BDSM, czy być stroną aktywną w seksie. Umożliwiają to takie gadżety erotyczne jak strap on damski. Pod tym określeniem kryje się uprzęż, do której przymocowujemy dildo. Po tym, jak realistyczny penis zostanie w niej umieszczony  i przytwierdzony do ciała kobiety, może ona dokonać penetracji swojego partnera.

Jaki strap on wybrać?

Ilość uprzęży wyposażonych w dildo może przyprawiać o zawrót głowy. Nic dziwnego, że wiele par ma problem z wyborem strap on.  Podejmując decyzję, warto zwrócić uwagę na jakość wykonania uprzęży. Ta powinna być solidna oraz wyprodukowana z bezpiecznych materiałów, które nie stanowią zagrożenia dla naszego ciała. Ważne też, aby strap on można łatwo utrzymać w czystości. Higiena odgrywa tutaj bowiem niezwykle istotną rolę. Zaniedbania w tym zakresie w przypadku gadżetów erotycznych mogą doprowadzić do infekcji intymnych.  Jeśli dopiero rozpoczynacie swoją przygodę z zamianą ról w seksie, postawcie na łatwe w montażu uprzęże, które zostały wyposażone w dildo niewielkich rozmiarów. Pamiętajmy o tym, aby sztuczny penis przed umieszczeniem w odbycie partnera zwilżyć lubrykantem. Anus nie produkuje bowiem własnej wydzieliny o działaniu nawilżającym. Jego penetracja bez użycia lubrykantu może okazać się niezwykle bolesnym przeżyciem dla strony biernej.  Ważne też, aby uprzęż do dildo miała możliwość regulacji zacisku i nadawała się do różnych sztucznych penisów.

Estetyka damskich strap on

Jeśli chodzi o uprzęż do dildo, to ta dostępna jest w wersji koronkowej, kolorowej i na wskroś kobiecej, jak i nawiązującej do klimatów BDSM. Ponadto sam sztuczny penis może wiernie odzwierciedlać męskie prącie. Niemniej na rynku można znaleźć też futurystyczne dildo oraz sztuczne członki stworzone w estetyce fetish.

Podwójny strap on i jego zalety

Podwójny strap on to rozwiązanie, które niewątpliwie zasługuje na uwagę. Tego typu gadżety erotyczne pozwalają w tym samym czasie odczuwać przyjemność obu stronom. Kobieta nie tylko dostarcza rozkoszy swojemu partnerowi, którego odbyt penetruje, ale też sama jej doznaje. To niezwykle egalitarne rozwiązanie.

Realistyczne penisy pozwalające odmienić role w seksie – orgazm analny

Realistyczne penisy pozwalające odmienić role w seksie zapewniają mężczyznom zupełnie nową formę stymulacji. Odbyt jest nie tylko niezwykle unerwionym i unaczynionym miejscem, na tyle ciasnym, iż jego stymulacja przynosi rozkosz. W przypadku mężczyzn penetracja anusa prowadzi też do pobudzenia prostaty. Orgazm analny stanowi zupełnie inne doświadczenie niż waginalny czy oralny. Niestety, wielu mężczyzn wciąż boi się odgrywać rolę bierną w seksie z kobietą. Prosząc ją o seks analny w nietypowej konfiguracji, panowie nie chcą narazić się na podejrzenia o ukryty homoseksualizm. Tymczasem warto otworzyć się na nowe rozwiązania, w tym strap on, ponieważ zapewniają one moc doznań. Realistyczne penisy pozwalające odmienić role w seksie zostały stworzone przede wszystkim z myślą o dobrej zabawie i rozkoszy. Bogaty wybór dildo oraz uprzęży znajdziecie w sex shopie online Easytoys.pl. Zapewnia on dyskretną wysyłkę, dlatego możecie sprawić sobie zabawki erotyczne, nie ryzykując uczucia skrępowania. Już dziś sprawdź, co oferuje sklep erotyczny Easytoys.pl

PODZIEL SIĘ: