Jaskra i choroby siatkówki

jaskra

Choroby oczu dotykają milionów ludzi. Wzrok, który każdego dnia wykonuje ciężką pracę, narażony jest jednocześnie na wiele czynników szkodliwych, w tym stres. Poza tym nie omijają go też procesy starzenia. I choć są one naturalną koleją rzeczy, u wielu osób zaczynają pojawiać się problemy z widzeniem. A te bardzo często oznaczają choroby siatkówki, czy postępującą jaskrę.

Leczenie siatkówki

Siatkówka, odpowiedzialna za odbiór bodźców wzrokowych jest błoną położoną na tylnej powierzchni gałki ocznej, zbudowaną z milionów czopków i pręcików, odpowiadających odpowiednio za widzenie barwne i czarno-białe. Dlatego gdy zaczyna chorować, odczuwamy ogromny dyskomfort widzenia. Wśród najczęściej występujących chorób siatkówki, wymienić możemy jej obwodowe zwyrodnienie, przedarcia, otwory oraz lokalne małe odwarstwienia. I, co najważniejsze, współczesna medycyna zna skuteczne metody leczenia tych schorzeń. A wśród nich kluczowa jest laseroterapia siatkówki. Warszawa jest miastem, gdzie zabiegi te przeprowadzane są na porządku dziennym. A ich najwyższy poziom prezentuje specjalistyczna lecznica okulistyczna Mega-Lens. Każdy zabieg wykonywany jest tu z najwyższą precyzją i zachowaniem najwyższych standardów, w tym bezpieczeństwa. Komfort pacjenta to także odpowiednie znieczulenie i opieka gwarantująca szybki powrót do prawidłowego widzenia.

Leczenie jaskry

Innym schorzeniem, jakie skutecznie leczy się w Mega-Lens jest jaskra. Jej bagatelizowanie jest poważnym błędem, gdyż to właśnie ona jest główną przyczyną ślepoty mieszkańców krajów rozwiniętych. A wystarczy szybkie jej wykrycie, aby podjąć leczenie skutecznie hamujące proces niszczenia nerwu prowadzącego do utraty wzroku. I Mega-Lens tym się właśnie wyróżnia. Nowoczesny sprzęt diagnostyczny pozwala szybko zdiagnozować procesy uszkadzania włókien nerwu i podjąć leczenie jaskry. Warszawa słynie z tego, że leczenie odbywa się tutaj między innymi za pomocą najnowszych technologii, które skutecznie hamują rozwój choroby i pozwalają cieszyć się z komfortu widzenia.

Korekcja wzroku

Mega-Lens to oprócz zabiegów i nowoczesnych metod leczenia, także profesjonalny salon optyczny. Pacjenci znajdą w nim między innymi okulary progresywne, a wtedy każdy detal, zarówno na ulicy, jak i przed komputerem, widziany jest w doskonałej ostrości. Podobny komfort znajdą osoby preferujące soczewki kontaktowe. Oferują one, w przeciwieństwie do okularów, pełną swobodę ruchu, który pozwala w sposób nieskrępowany cieszyć się życiem.

www.megalens.com.pl/leczymy/leczenie-jaskry/

PODZIEL SIĘ: